
40 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар жеңіл киімге арналған ілгіш, 5 дана, Elfe жиынтығымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 92927 жиынтығына әрқайсысының ұзындығы 40 см резеңкеленген сырғанауға қарсы жабыны бар 5 ілгіш кіреді, олар жеңіл киімдерді: блузкаларды, жейделерді, жазғы шалбарларды және т.б. ұқыпты сақтауды қамтамасыз етеді. Арнайы көлденең жолақ шалбарды ілуге мүмкіндік береді. Ал иықтар мен арқалықтағы жұмсақ резеңке жабын киімнің сырғып кетуіне және ондағы қыртыстардың пайда болуына жол бермейді.Артықшылықтары:Бұйымдар болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен ерекшеленеді.Трикотаж бұйымдарды орналастыру үшін әрбір ілгіштің астыңғы кертпешінде арнайы кертпештер бар.жиынтықтағы 5 ілгіш бірнеше киім жиынтығына жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.345 кг |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | металл с резиновым покрытием |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137728 |
- Бағасы: 948 ₸

