
Жеңіл киімге арналған пластик ілгіш 38 см, түрлі-түсті, 5 дана, жиынтықта Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 92930 түрлі-түсті пластик ілгіштер жинағы, әрқайсысының ұзындығы 38 см болатын 5 дана, жеңіл киімдерді шкафта немесе гардеробта сақтауға арналған. Оның көмегімен үтіктеуді қажет етпей-ақ заттарды мінсіз күйде ұстауға болады. Ілгіштердің беті жібектен және басқа да нәзік маталардан тігілген киімдердің зақымдануын болдырмайды.Артықшылықтары:Ілгіштер белдемшелер мен көйлектерді ілгектер мен белдіктердің артына ілу үшін арнайы ілмектермен жабдықталған, бұл киімнің сырғып кетуіне жол бермейді.Бүйірлерінде аксессуарларды: белдіктерді, галстуктарды, шарфтарды және орамалдарды сақтауға арналған сақиналар бар.Арқалықтар ілгіштерге жеңіл шалбарларды орналастыруға мүмкіндік береді.Бұйымдар деформацияға төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған.жиынтықтағы 5 ілгіш бірнеше киім жиынтығына жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Ұзындығы | 38 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 25.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-КН.АЖ47.В.02087-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-КН.АЖ47.В.02087-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137759 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

