
Екі ауыстырмалы блоктары бар киімге арналған тазартқыш ролик, 20 қабат, Elfe жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 93105 жинағы киімге арналған тазалау шығыршығын және 20 қабаты бар екі ауыстыру блогын қамтиды. Оның арқасында гардеробтың былғары, мата және күдері элементтерін ретке келтіруге болады. Жинақ кез келген жабысқан ластанумен күреседі: шаң, жіп, жүн және т.б.Артықшылықтарыбарлық қондырғыларда ластанған парақтарды тез бөлуге арналған тесіктер бар.Блоктардың сенімді бекітілуі ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді, өйткені олар тұтқадан сырғып кетпейді.Ролик эргономикалық тұтқаның арқасында пайдалануға ыңғайлы.Роликпен бірге көптеген киімдерді тазалауға арналған 20 қабат таспасы бар 2 ауыстыру блогы келеді.Роликке ауыстырылатын блок ретінде 93104 нөмірін сатып алуға болады.Роликті ықшам түрде ілулі күйде сақтауға болады, себебі тұтқасында тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 98 мм |
| Материал | клейкая лента на бумажной основе |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132419 |
- Бағасы: 537 ₸

