
Киімге арналған тазартқыш ролик, 20 қабат Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
20 қабаты бар Elfe 93103 тазалау шығыршығы заттардың ұқыпты көрінуіне көмектеседі. Ол жабысқан кірді кетіреді: шаң, жіп, үй жануарларының жүні және т.б. Әмбебап роликті мата, былғары, күдері және басқа беттерді тазалау үшін пайдалануға болады.Артықшылықтарытаспа перфорацияланған, сондықтан ластанған парақ оңай жойылады.Блок тұтқаға мықтап бекітілген, сондықтан пайдалану барысында ажырамайды.Роликте ыңғайлы ұстау үшін эргономикалық тұтқасы бар.Бір блоктағы 20 парақ ұзақ мерзімді пайдалану үшін жеткілікті.Тұтқада роликті ілулі күйде ықшам сақтауға арналған тесік бар.Пайдаланылған қондырғы оңай алынып тасталады, ал ауыстырылатын қондырғы (Elfe 93104) роликпен бірге қолданыла алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 98 мм |
| Материал | клейкая лента на бумажной основе |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132433 |
- Бағасы: 353 ₸

