
Тазалау шығыршығына арналған ауыстырмалы блок, 20 қабат Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
20 қабаты бар Elfe 93104 тазалау шығыршығына арналған ауыстырмалы блок заттарды әртүрлі ластанулардан тазарту үшін пайдаланылады. Ол жіптерді, жүнді, шаңды ұқыпты және ұқыпты жинайды, бұл оның ұқыпты көрінісін сақтауға мүмкіндік береді, қалдық қалдырмайды. Блок Elfe 93103 және 93105 тазалау біліктеріне орнатылады.Артықшылықтары Перфорациясы бар таспа ластанған парақтарды жылдам жоюды қамтамасыз етеді.Блок тұтқаға оңай орнатылады және пайдалану барысында сырғып кетпейді.Таспаның 20 қабаты ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 98 мм |
| Материал | клейкая лента на бумажной основе |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132426 |
- Бағасы: 201 ₸

