
Elfe маталарының барлық түрлеріне арналған жууға болатын тазартқыш ролик
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 93106 тазалауға арналған жууға болатын ролик — бұл матаның барлық түрлерін, соның ішінде былғары мен күдері тазалауға арналған әмбебап құрылғы. Оның көмегімен заттардың ұқыпты көрінісін сақтауға және жабысқан шаштардан, жүндерден, шаңнан және т.б. құтылуға болады. Киімде қалдық қалдырмай, ұқыпты тазартуды қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Силикон бетін сумен шаю жеткілікті, бұл ауыстырылатын блоктарды сатып алмай-ақ роликті қайта-қайта пайдалануға мүмкіндік береді.Эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.Роликпен бірге тазалау бетін кірден және механикалық зақымданудан қорғауға арналған пластик қапшық бар.Тұтқадағы тесік роликті ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.114 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 931-Киім мен аяқ киімді күтуге арналған тауарлар |
| Ролик ұзындығы | 97 мм |
| Материал | Силикон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132440 |
- Бағасы: 894 ₸

