
Қысқы қолғаптар, температураның төмендеуінен және жүннің әсерінен қорғаныс, ватин жылытқышы, Сибртех камуфляжы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оқшауланған арнайы қолғаптар Сибртех 68154 2 өлшемді мақта мен ватиннен жасалған, камуфляж түсті, қол терісін механикалық әсерлерден қорғауға арналған. Ватинадан жасалған жылытқыш суық мезгілде қолды салқындаудан сақтайды. Артықшылықтары Мақта мата — жұмыс кезінде қолдар терлемейді. Сенімділік және тозуға төзімділік — қолғаптардың тығыздығы 220 гр / шаршы метрді құрайды. Сапа көрсеткіштері — қолғаптар ГОСТ 12.4.010-75 және кеден одағының ТР ТС019/2011 талаптарына сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КЗ.АВ15.В.01492 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ивановский государственный химико-технологический университет" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АВ15.В.01492.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 100 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | ватин, хлопок |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 2" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | Камуфляж |
| Ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800058799 |
- Бағасы: 633 ₸

