
Айыр 4 мүйізді, пішенді, 210 х 310 х 1400 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
210х310х1400 мм ағаш сабы бар Сибртех 63807 пішенді 4 мүйізді айыр пішенмен, көңмен және компостпен жұмыс істеуге арналған. Айырлардың жоғары беріктігіне дөңгелек қимасы бар төрт тістің есебінен қол жеткізіледі. Құрал жұмыстың ыңғайлы орындалуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Үшкір ұштарының арқасында айыр мүйіздері шөпті немесе пішенді мықтап ұстап, жұмыс процесін жылдамдатады. Ұнтақты эмаль металл бөлшектерді коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтас құбырлы төлке шанышқыларды пайдалануда сенімдірек етеді. Ағаш тұтқа айырларды ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Тістердің саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 310 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | ағаш 1С |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | сварные |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 8 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Штрих-код | 4606800059758 |
- Бағасы: 2 301 ₸

