
Болат тырма, 300 х 1300 мм, 12 түзу тіс, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат тырма Сибртех 61741, 360 мм, ұзындығы 1300 мм, 12 түзу тістері бар, бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар төсектерді тегістеу және топырақты қопсыту үшін қолданылады. ұштарында орналасқан 12 тіс қойылған міндеттерді шешуді жеңілдетеді. Тырмалар ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі. Артықшылықтары Беріктік — жұмыс бөлігі мен қақпақ құрылымдық көміртекті болаттан жасалған. Тоттануға қарсы әсері — ұнтақ эмальдан жасалған жабын тырманың бұзылуына жол бермейді. Сенімділік және беріктік — тістердің қалыңдатылған профилі болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Тістердің саны | 12 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800059765 |
- Бағасы: 1 535 ₸

