
Болат тырма, 300 х 1300 мм, 14 бұралған тіс, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61769 болат тырмасының ұзындығы 1300 мм, 14 бұралған тістері және ені 300 мм тарақтары көгалдар мен төсектерден жапырақтар мен қоқыстарды тазалауға, сондай-ақ топырақты желдетуге мүмкіндік береді. Ағаш кесіндісі бар жиынтықта жеткізіледі. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі мен тюлька конструкциялық көміртекті болаттан жасалған, ал тістері қалыңдатылған, сондықтан тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады. Ұнтақты жабын құралдың қызмет ету мерзімін ұзарту арқылы коррозияның алдын алады. Тістердің бұралған конфигурациясы бар, сондықтан олар топырақ түйірлерін тиімді түрде бұзады және топырақты оттегімен қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.904 кг |
| Тістердің саны | 14 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкционная сталь |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800059802 |
- Бағасы: 1 412 ₸

