
Биттер мен шеткі розеткалар жинағы бар қайтымды бұрағыш, 25 дана, CrV, Сибртех қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13376 биттері мен ұштары бар қайтымды бұрағыш, корпуста CrV болаттан жасалған 25 дана — бұл тұрмыстық мәселелерді шешуге арналған сенімді құрал. Ауыстырылатын биттердің көмегімен бұрандалы қосылыстарды SL, PH, PZ, TORX, HEX саңылауларымен монтаждау / бөлшектеу жұмыстарын жүргізуге болады. Ал олардың ұзартылған конструкциясының арқасында жету қиын жерлерге қол жетімділік қамтамасыз етіледі. Шеткі бастар болттармен, гайкалармен және басқа бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары сапалы дизайн — саптамалар қорғаныш жабыны бар берік және берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жоғары қаттылық — жұмыс бөліктері 50-52 HRC дейін шыңдалған, сондықтан саптамалар жүктемелерге төтеп бере алады. Реверстің болуы — пайдалану барысында қолды ұдайы ретке келтірудің қажеті жоқ, бұл жұмыстың ыңғайлылығын едәуір арттырады. Әмбебаптылық — жинақ ең көп таралған өлшемдердің биттерімен жабдықталған: SL3, SL5, PH1-3, PZ1-3, T10, T15, T20, T25, T30, H4, H6. Сенімді тұтқа және ыңғайлы жұмыс — тұтқаларда сырғанауға қарсы резеңке ойықтар бар. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — жинақ жұмсақ матадан жасалған қаптамаға салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 337 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.646 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 26 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | тканевый футляр |
| Штрих-код | 4044996126487 |
- Бағасы: 5 972 ₸

