
Бұрауыш "Era", PH0 х 75 мм, CrV, үш компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix "Era" 12050, PH0 x 75 мм, CrV, 3 компонентті тұтқа, монтаждау, жөндеу және құрылыс жұмыстарын орындау кезінде кәсіби пайдалануға жарамды. Оның көмегімен Phillips "крест" бекіткіштерін орнатуға/бөлшектеуге болады. Ұзындығы 75 мм өзек беттерде және ойықтарда жұмыс істеу үшін жеткілікті. Артықшылықтары Ұшы мен өзегі жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оларға беріктік пен беріктік береді. Сплайн индукциялық сөндіруден 50-55 HRC қаттылығына дейін өтті, бұл оның тозуын және сыну қаупін азайтады. Фосфатты жабын шаншуды коррозиядан қорғайды және бекіткіштің басына жақсырақ ұстауды қамтамасыз етеді. Магниттелген шаншу бекіткіштің сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді және жұмыс кезінде бір қолды босатуға мүмкіндік береді. Тұтқадағы жұмыс параметрлерін таңбалау бұрауышты пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Ойықтары бар үш бөліктен тұратын тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 120-"Era" және "Euro" бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996130446 |
- Бағасы: 204 ₸

