
Бұрауыш "Era", SL3 х 100 мм, CrV, үш компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Matrix "Era" 12072, SL3,0 x 100 мм, CrV болаттан жасалған, 3 компонентті тұтқасы бар, "минус" саңылаулы бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен монтаждау, жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуге болады. Ал ұзындығы 100 мм штанганың арқасында ойықтардағы бекіткіштерге жетуге болады. Артықшылықтары Ұшы мен өзегі жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оларға беріктік пен беріктік береді. Сплайн индукциялық сөндіруден 50-55 HRC қаттылығына дейін өтті, бұл оның тозуын және сыну қаупін азайтады. Фосфатты жабын шаншуды коррозиядан қорғайды және бекіткіштің басына жақсырақ ұстауды қамтамасыз етеді. Магниттелген шаншу бекіткіштің сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді және жұмыс кезінде бір қолды босатуға мүмкіндік береді. Тұтқадағы жұмыс параметрлерін таңбалау бұрауышты пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Ойықтары бар үш бөліктен тұратын тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 120-"Era" және "Euro" бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996130552 |
- Бағасы: 236 ₸

