
Торлы сүзгісі бар пластикалық құйғыш 120 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Торлы сүзгісі бар 120 мм Stels арт. 53722 пластикалық құйғыш отынды, антифризді, майды және басқа жанар-жағармай материалдарын құюға мүмкіндік береді. Бұл автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас көмекші болады, өйткені оның көмегімен процедура ластану қаупінсіз әлдеқайда жылдам жүреді. Артықшылықтары Шұңқыр құйылған сұйықтықтарды кіріктірілген торлы сүзгі арқылы тазартады. Шұңқыр соққыға төзімді берік ABS пластиктен жасалған. Қиғаш ұшы шұңқырдың тесікке тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Шұңқырдың қисық жиектері сұйықтықтардың төгілуіне жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 137 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Воронки |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 537-Воронки |
| Диаметрі | 120 мм |
| Көлем | 3 л |
| Ерекшеліктері | торлы сүзгі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800059413 |
- Бағасы: 522 ₸

