
Отырғызу тақтайшалары 34 х 6 х 9 см, 10 дана Сибртех қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех отырғызу тақтайшалары 64303, 34 х 6 х 9 см, 10 дана. қаптамада олар бақша мен бақша учаскесінде тәртіпті ұйымдастыруға және екпелер туралы қажетті ақпаратты бөліп көрсетуге мүмкіндік береді. Сондай-ақ оларды пәтерде жабық өсімдіктерді немесе көшеттерді таңбалау үшін пайдалануға болады. Тақтайшалардағы ақпаратты спирттік маркермен немесе қарапайым "жұмсақ" қарындашпен жағуға болады. Артықшылықтары Тақтайшалардағы ақпарат өшірілмейді және жуылмайды, өйткені олар кез келген ауа райы жағдайына төзімді ABS пластиктен жасалған. Пластинкалар топыраққа оңай ену үшін үшкір ұшты қазықтармен жабдықталған. жинақтағы 10 тақтайша шағын көкөніс бақшасы үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 0232-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Сертификейшен групп" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/0232-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058829 |
- Бағасы: 548 ₸

