
Көшеттерге арналған қазан, 5 л, полипропилен, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
5 литрлік полипропиленнен жасалған көшет өсіретін Sibrtech 64393 жазғы тұрғындарға бақшаға кейіннен отырғызу үшін көшеттерді үйде өсіруге көмектеседі. Әмбебап кастрюльді кез келген түрдегі дақылдарды отырғызу үшін пайдалануға болады: бау-бақша, бау-бақша, сәндік және т.б. Артықшылықтары Кәстрөлдің дөңгелек пішіні топырақты толтыруды және көшеттерді алуды жеңілдетеді, ал қалыңдатылған қисық жиегі оны жылжытуды жеңілдетеді. Полипропиленнен жасалған кастрюль жоғары ресурсқа ие, сондықтан ол қайта пайдалануға жарамды. Полипропилен өсімдіктерге және қоршаған ортаға зиян келтірмейді, өйткені құрамында зиянды заттар жоқ. Кәстрөлдің түбіндегі дренаждық тесіктер ылғалдың оңтайлы деңгейде сақталуын қамтамасыз етеді. Кәстрөлде тамырлар мықтап қорғалған, сондықтан олардың зақымдалуын болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Түрі | горшок |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 223 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 0232-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Сертификейшен групп" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/0232-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 223 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Ұяшықтың сыйымдылығы | 5000 мл |
| Ұяшықтың габариттік өлшемі | 223 х 165 мм |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 643-Емкости для рассады и аксессуары |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800058317 |
- Бағасы: 298 ₸

