
Полимер жабындысымен арматураланған, ШХА, ерекше төзімді D 2 мм, L-10 Elfe ішкиім бауы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 2 мм және ұзындығы 10 м ШХА полимерлі жабыны бар Elfe 93700 арнайы берік арматураланған зығыр бауы кірді кептіру үшін қолданылады және үйде немесе елде пайдалы болады. Өзек ретінде жезден жасалған болат сым пайдаланылады, сондықтан кәдімгі киім жіптерінен айырмашылығы, сым уақыт өте келе созылмайды.Артықшылықтарыполипропилен жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді, сондықтан сым киімге дақ түсірмейді.Аса төзімді бау 400 кгс-қа дейінгі үзілу жүктемесіне есептелген және тіпті ауыр заттарға (жамылғылар, сырт киімдер және т.б.) шыдайды.Бұйым климаттық әсерлерге және ластануларға төзімді, сондықтан киімді үй ішінде де, сыртта да кептіру үшін пайдалануға болады.Кір жууға арналған бау ылғалды сіңірмейді және шірімейді, яғни ол ұзаққа созылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС БОЙЫНША.АД07.Н00087 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВЕЛЕС" сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС BY.АД07.Н00087.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | сталь, ПВХ |
| Үзілмелі жүктеме | 400 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800059239 |
- Бағасы: 206 ₸

