
Зығыр бау, өзекшесі D 3 мм полипропилен, L-20 м, ақ Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 3 мм және ұзындығы 20 м өзегі бар Elfe 93706 ақ полипропиленнен жасалған зығыр бау күнделікті өмірде, балық аулау сапарларында немесе кемпинг сапарларында киім-кешектерді кептіру үшін, сондай-ақ тұрмыстық арқан ретінде пайдаланылады. Ол кәдімгі кептіруге арналған киім жіптерінен кернеулерге төзімділікті арттыратын полипропилен өзегімен ерекшеленеді. Полипропиленнен өрілген бау 30 кгс-қа дейінгі үзілу жүктемесіне төтеп бере алады, созылуға төзімді және дымқыл заттардың салмағынан салбырап қалмайды.Артықшылықтарышнур полипропиленнен жасалған, коррозиялық ортаның әсерінен шірімейді және бұзылмайды, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Бұйым тозуға төзімді, бірнеше рет иілуге шыдайды, сондықтан ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Өзегі бар полипропиленнен жасалған киім жіптері температураның өзгеруіне төзімді, сондықтан оны үй ішінде де, сыртта да қолдануға болады.Жұмсақтық пен серпімділіктің арқасында зығыр кабельді түйінге байлау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Түсі | Ақ |
| Жұмыстық күйдегі габаритті өлшемдері | |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 3 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Үзілмелі жүктеме | 50 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800059291 |
- Бағасы: 137 ₸

