
Бұрғыға арналған щетка, 100 мм, шпилькасы бар жалпақ, Сибртех бұралған металл сым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған тегіс щетка Сибртех 744327, 100 мм, шпилькасы бар, 0,5 мм бұралған металл сымнан жасалған қылшықтары бар, қатты беттерді өрескел өңдеуді сәтті жеңеді. Ластануды, тоттың қалың қабатын, ескі бояу мен лакты кетіреді, дәнекерленген жіктерді тиімді тазартады. Тегіс пішінінің арқасында щетка ойықтарды, ішкі бұрыштарды, өткір қисықтарды және жету қиын жерлерді өңдеуге ыңғайлы. Қылқаламның диаметрі 6 мм болатын иіндісі бар және бұрғы патронына орнатылады. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы — 11000 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылысшыларға, автожөндеу шеберханаларына, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы. Артықшылықтары Қылшықтар сымнан бұралған шоқтар болып табылады, соның арқасында ол айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Сым саптаманың беріктігін қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тозуға төзімді болаттан жасалған. Тегіс пішінінің арқасында щетка жоғары жылдамдықта жұмыс істей алады, бұл өнімділіктің жоғарылауына байланысты. Корпус мырышпен қапталған, ал қылшықтар майлы қабықпен қапталған, бұл коррозияны болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.191 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Сыртқы диаметрі | 100 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129495 |
- Бағасы: 1 504 ₸

