
Бұрғыға арналған щетка, 60 мм, шпилькасы бар жалпақ, Сибртех бұралған сым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 60 мм, шпилькасы бар, 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар Sibrtech 744467 бұрғысына арналған жалпақ щетка металл, ағаш және пластик беттерді жұмсақ өңдеу үшін қолданылады. Кірді, тотты, ескі лак-бояу жабындарын кетіреді. Тегіс пішінінің арқасында щетка жету қиын жерлерді, ойықтарды, қисықтарды, ішкі бұрыштарды тазалауға өте ыңғайлы. Бұрғылау патронына диаметрі 6 мм саңылау орнатылады. Ұсынылатын айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылыс, жөндеу кезінде, сондай-ақ күнделікті өмірде қолданылады. Артықшылықтары Диаметрі 100 мм бұралған сым бұралған сымға қарағанда бетке жұмсақ, сондықтан щетканы қажетті кедір-бұдырды жасау үшін немесе ағаш сияқты материалдың құрылымын ашу үшін пайдалануға болады. Қылшықтарды жасау үшін жоғары сапалы болат пайдаланылды, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Саптаманың корпусы мырышпен қапталған, ал қылшықтары техникалық маймен қапталған, бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.074 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Сыртқы диаметрі | 60 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129501 |
- Бағасы: 636 ₸

