
УШМ арналған щетка, 100 мм, М14, "кесе", Сибртех бұралған сымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "кубок" 746057, М14, диаметрі 100 мм, 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар, металл, ағаш және пластмасса беттерінен материалдың жұқа қабатын біртіндеп алып тастауға арналған. Тотты, кірді, сондай-ақ бояу мен басқа жабындардың қалдықтарын кетіреді. Едәуір аумақты учаскелерді өңдеу үшін жарамды. Қылқалам бұрыштық тегістеуіш білігіне (UHM) орнатылады, ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы 8500 айн/мин. Жабдықпен арнайы киімде жұмыс істеу керек. Артықшылықтары Қылшықтардың деформацияға төзімділігі — бұралған сым жүктемелер жойылғаннан кейін бастапқы пішінін алады. Коррозиядан қорғау — корпус эмальмен қапталған, ал қылшықтарға техникалық май жағылады. Саптаманы жылдам орнату және ауыстыру — щетка ММ білігіне М14 гайкасының көмегімен бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.313 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996129556 |
- Бағасы: 1 657 ₸

