
УШМ арналған щетка, 125 мм, М14, "тәрелке", Сибртех бұралған металл сым
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, 0,5 мм, М14 бұралған сымы бар Сибртех "Тарелка" 746117 щеткасы құрал ретінде ҰШМ-ге орнату үшін қолданылады. Лак-бояу жабындарының қалың қабатын, тотты, кірленген қоспаларды өрескел (кедір-бұдыр) өңдеуге және кетіруге, дәнекерленген жіктерді тазалауға арналған. "Тарелка" әмбебап пішінінің арқасында щетка тегіс беттер мен бұрыштарды тазалауда тиімді жұмыс істейді. Қылқаламды 12500 айн/мин жылдамдыққа дейін пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Қылшықтар жасалатын жоғары сапалы болат сым щеткаға қажетті беріктік сипаттамаларын береді. Әмбебап щетка кез келген қатты материалдарды: металды, сүректі, түсті металдарды, пластикті және т.б. тазалау үшін қолданылады. Корпус эмальмен, ал қылшықтар техникалық маймен қапталған, бұл коррозиядан сенімді қорғауға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.387 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996130194 |
- Бағасы: 1 615 ₸

