
ҚМҚ арналған щетка 150 мм, 22.2 мм қондырылған, тегіс, бұралған Сибртех металл сымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 150 мм және қондырмасы 22,2 мм, 0,5 мм бұралған сымы бар Sibrtech 746347 жалпақ щетка шкив білігіне орнатылады. Бұрылған сымы бар қылшықтар кедір-бұдыр (кедір-бұдыр) өңдеу кезінде беттерден тоттың, лак-бояу материалдарының және ластанудың қалың қабатын тиімді кетіреді. Тегіс пішін жету қиын жерлерді, соның ішінде бұрыштар мен иілулерді өңдеуге мүмкіндік береді. Қылқаламды 9000 айн/мин аспайтын айналымдарда пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Жоғары сапалы тот баспайтын сым арқылы қылшықтардың беріктігі қамтамасыз етіледі. Әмбебап щетка кез келген материалдан жасалған қатты беттерді өңдеуге арналған: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Қылқаламды сыртта қолдануға болады, өйткені қылшықтар маймен қапталған, ал корпус мырышталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 150 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996129631 |
- Бағасы: 3 008 ₸

