
ММ-ге арналған щетка, 125 мм, 22.2 мм қондыру, тегіс, бұралған Сибртех сымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 746567 диаметрі 125 мм, қондырмасы 22,2 мм, диаметрі 0,3 мм бұралған сым қылшықтары бар жалпақ щетка қатты беттерді ластанудан, тоттан, бояу қалдықтарынан және басқа жабындардан жұмсақ тазалауға арналған. Қалыңдығы 0,3 мм сымнан жасалған қылшықтар материалдың жұқа қабатын біртіндеп алып тастайды. Қылқаламның тегіс пішіні оны ішкі бұрыштарды, ойықтарды, иілулерді және қол жетпейтін жерлерді өңдеуге арналған оңтайлы құралға айналдырады. Қылқалам материалдың құрылымын кедір-бұдырлауға немесе ерекшелеуге мүмкіндік береді. Саптама бұрыштық тегістеуіштің фланеціне орнатылады және жабдықты жиі ауыстыруды қажет етпейтін ұзақ мерзімді жұмыс үшін жарамды. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылыста, өндіріс саласында, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Бұралған сымның арқасында қылшықтар пішінін жақсы сақтайды. Жоғары сапалы болаттан жасалған сым щетканың жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Мырышпен қапталған корпус пен техникалық маймен қапталған қылшықтар коррозиядан қорғалған, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996129655 |
- Бағасы: 1 093 ₸

