
125 мм алмаздан тазартылған тостаған, екі қатарлы Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм болатын Sibrtech 72955 екі қатарлы тазартылған гауһар шыныаяқ 22,2 мм қону өлшемі бар бұрыштық тегістегішке орнатылады. Ол бетон, тас, мәрмәр, кірпіш және гранит беттерін қарқынды тегістеу үшін оңтайлы болып табылады және оларды кейінгі әрлеуге дайындауға мүмкіндік береді. Шыныаяқ бетонның қалың қабатын алып тастау, тігістерді тегістеу және қалыптарды алып тастағаннан кейін ағып кетуді жою, үлкен ақауларды жою сияқты тапсырмаларды орындайды. Бұйым тұрмыстық мақсатта қолдануға арналған. Артықшылықтары Алмаз сегменттері шыныаяққа екі қатарға салынған, бұл жұмыс өнімділігін айтарлықтай арттырады. Шыныаяқтың ұлғайтылған ресурсы жұмыс бөлігінің биіктігі 5 мм және беріктігі жоғары синтетикалық гауһар тастармен қамтамасыз етіледі. Болат корпус тостағанды коррозиядан қорғайтын эмальмен қапталған. Корпустағы саңылаулар шламның тиімді шығарылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 14 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129990 |
- Бағасы: 4 025 ₸

