
Алмаздан тазартылған 125 мм кесе, бумеранг Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Бумеранг" 72956, 125 мм тазартылған алмазды шыныаяқ мәрмәр, гранит, бетон, кірпіш және тас беттерімен жұмыс істеуге арналған. Ол қондыру диаметрі 22,2 мм UHM үшін жабдық ретінде пайдаланылады және тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Шыныаяқ әмбебап типке жатады — оны кедір-бұдырлы өңдеуге (ұсақ кедір-бұдырларды кетіруге) және тегістеуге, тегіс беттерді алуға қолдануға болады. Артықшылықтары Бумеранг тәрізді сегменттері бар шыныаяқ жұмыстың тиімділігі мен тегістігін қамтамасыз етеді. Беріктігі жоғары синтетикалық алмастар, жұмыс қабатының биіктігі 5 мм және болат корпус тостағанның беріктігі мен сенімділігінің кепілі болып табылады. Қорғаныш эмаль металл негізіндегі коррозияның алдын алады. Шыныаяқтың корпусы тесілген, бұл шаңды тиімді кетіруге көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 7 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130002 |
- Бағасы: 3 710 ₸

