
Алмаздан тазартылған 125 мм кесе, турбо-сегментті Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 72957 турбо-сегментті алмазды аршу шыныаяқы беттерді бірнеше сатыда тегістеу және оларға тегістік беру үшін пайдалы. 22,2 мм отыратын тесігі бар шыныаяқ сәйкес өлшемдегі бұрыштық тегістегішке орнатылады. Ол тұрмыста қолдануға жарамды, бетонды, мәрмәрді, тасты, кірпішті, гранитті тегістеу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Жұмыстың дәлдігі мен өнімділігі — турбо сегментті шыныаяқ шағын аумақтарды жылдам және тегіс өңдейді. Коррозиядан қорғау — болат негізі эмальмен қапталған. Жоғары ресурс — биіктігі 5 мм сегменттерде беріктігі жоғары синтетикалық гауһар тастар бар. Шламды тиімді шығару — шыныаяқ корпусында арнайы саңылаулар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.468 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 12 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130019 |
- Бағасы: 4 842 ₸

