
125 мм алмаздан тазартылған, Сибртех аралас тостаған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 72958 аралас аршылған алмазды шыныаяқ әртүрлі пішіндегі сегменттердің арқасында бетон, мәрмәр, тас, кірпіш және гранит беттерін кезең-кезеңімен тегістеумен қатар тегістеумен де тиімді күреседі. Ол тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған, жөндеу жұмыстары кезінде, гипс қабатын алып тастағанда және т.б. 22,2 мм қону саңылауы бар шыныаяқ ұқсас өлшемдегі UHM-де жабдық ретінде қолданылады. Артықшылықтары Шыныаяқтың жоғары сапалы өнімділігі, гауһар концентрациясы 20% ыңғайлы және жылдам жұмысты қамтамасыз етеді. Корпус берік болаттан жасалған және коррозиядан қорғау үшін эмальмен қапталған. Тостағанның жоғары ресурсы беріктігі жоғары синтетикалық алмаздары бар биіктігі 5 мм сегменттердің арқасында қол жеткізіледі. Арнайы саңылаулары бар шыныаяқтың конструкциясы шламдарды тиімді шығаруға ықпал етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 12 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131887 |
- Бағасы: 4 515 ₸

