
ГКТ үшін шектегіші бар PH2x50 мм бит, 2 дана, CrMo Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шектегіші және магниті бар PH2x50 мм Сибртех биті арт. 11461 бұрауыштар, реверсивті және электрлік бұрағыштар үшін жабдық ретінде қолданылады. Ол гипсокартон парақтарын крест тәрізді саңылаулары бар бұрандалы қосылыстармен орнату үшін арнайы жасалған. Жүрісті шектегіштің арқасында бекіткіштер ГКТ бетімен бір деңгейге бұралады. Артықшылықтары Шектегіш тығын ретінде әрекет етеді, бұранданың тым терең бұралуына жол бермейді, осылайша гипсокартон парағының зақымдалуын болдырмайды. Хром—молибден корпусы - биттер көміртекті болаттан жасалған аналогтарға қарағанда төзімдірек, үлкен жүктемені көтере алады. Биттер 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, осының арқасында жоғары ресурсқа қол жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 123 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.036 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 199-Биты отверточные,адаптеры Сибртех |
| Қорғаныс жабыны | құммен үрлеу арқылы өңдеу |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | СмМо |
| Ерекшеліктері | гипсокартонға арналған шектегіш |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996137582 |
- Бағасы: 325 ₸

