
Бекітуге арналған магнитті білезік Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекітуге арналған магнитті білезік Matrix Art. 11564 ұсақ металл заттарды: бұрандаларды, шегелерді, бұрандаларды, инелерді, түйреуіштерді және т.б. ұстайды. Ол жөндеу, құрылыс, монтаждау және басқа жұмыстарды орындау кезінде қолды босатуға мүмкіндік береді. Білезік үй шеберлері мен кәсіпқойлары үшін таптырмас көмекші болады және биіктікте бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Артықшылықтары Ұзындығы 310 мм бау Velcro арқылы бекітіледі, бұл оның ұзындығын кез келген білек астына реттеуге мүмкіндік береді. Өлшемі 53 x 29 мм магнит көптеген бөлшектерді бір уақытта ұстауға мүмкіндік береді. 123 г салмағы аз болғандықтан, білезік қолында іс жүзінде сезілмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.123 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1354-Спарта аспаптар жиынтығы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137599 |
- Бағасы: 1 482 ₸

