
Нақты жұмыстарға арналған құрама қашаулары бар бұрауыш тұтқасы, PH0, PH000; SL 1.5, SL3 CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Matrix 11598 жинағы Phillips және Slotted типті бекіткіштермен дәл жұмыс істеуге арналған PH0, PH000, SL1.5 және SL3 биттері бар бұрағыш тұтқасын қамтиды. Құралдар электр жабдықтарын, көзілдіріктерді, сағаттарды, ұсақ тұрмыстық техниканы және т.б. жөндеуге техникалық қызмет көрсетуде таптырмас құрал болып табылады. Артықшылықтары Жинаққа 52-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған хром ванадийлі болаттан жасалған 2 берік және тозуға төзімді екі жақты штангалар кіреді. Ықшам бұрағыш кәсіби шеберлерге пайдалы, олар әрқашан құралды өздерімен бірге алып жүруі керек. Арнайы қыстырғыш бұрағышты қалтаңызда ыңғайлы алып жүруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 15 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Пәндер саны | 3 |
| Ерекшеліктері | для точных работ, сменные жала |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996137568 |
- Бағасы: 619 ₸

