
Ағашқа арналған аралау дискі, 140 х 20 мм, 20 тіс, сақина 16/20 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 732107, f140 x 20 мм, 20 тістері және 20/16 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП, МДФ тез кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 20/16 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондыру өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Ірі тістер жылдам кесуді қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Дискінің негізі 50 маркалы болаттан жасалған, кескіш пластиналар YG8 қатты қорытпасынан жасалған, бұл дискінің өнімділігі мен қызмет ету мерзімін арттырады. АТВ тістерінің түрі дискіні әмбебап етеді және материалдарды бойлық және көлденең кесуге мүмкіндік береді. Тістерді кезектесіп қайрау материалдардың сапалы кесілуін қамтамасыз етеді. Компенсациялық ойықтар қызған кезде дискінің деформациялануына және оның кептелуіне жол бермейді. Карбидті пластиналар алмас абразивінің көмегімен қайралады және жақсы пайдалану мерзіміне ие. Кескіш пластиналар сапалы мыс дәнекерімен дәнекерленген, сондықтан диск жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.171 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 140 мм |
| Тістердің саны | 20 |
| Қону | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129174 |
- Бағасы: 1 248 ₸

