
Ағашқа арналған аралау дискі, 200 х 32 мм, 60 тіс, сақина 30/32 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 732647, ф200 х 32 мм, 60 тісті және 32/30 адаптер сақинасы бар ағаш аралау дискі жұмсақ және қатты ағаш, фанера, ДСП, МДФ кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 32/30 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондырма өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Жіңішке тістер таза жиектермен дәл кесуді қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Артықшылықтары Дискінің негізі 50 маркалы болаттан жасалған, кескіш пластиналар YG8 қатты қорытпасынан жасалған, бұл дискінің өнімділігі мен қызмет ету мерзімін арттырады. 60 АТВ типті тістер материалдарды сапалы және дәл көлденең кесу және таза жиектерді алу үшін дискіні пайдалануға мүмкіндік береді. Тістерді кезектесіп қайрау материалдардың сапалы кесілуін қамтамасыз етеді. Компенсациялық ойықтар қызған кезде дискінің деформациялануына және оның кептелуіне жол бермейді. Карбидті пластиналар алмас абразивінің көмегімен қайралады және жақсы пайдалану мерзіміне ие. Кескіш пластиналар сапалы мыс дәнекерімен дәнекерленген, сондықтан диск жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 219 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.401 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 200 мм |
| Тістердің саны | 60 |
| Қону | 32 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129303 |
- Бағасы: 2 788 ₸

