
Ағашқа арналған аралау дискі, 300 х 32 мм, Сибртехтің 48 тісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 732697 аралау дискі, ф300 х 32 мм, 48 тістері бар кескіш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны көлденең аралауға арналған. Жіңішке тістердің арқасында кесудің жоғары жылдамдығына қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ тұрмыстық мақсаттарға қолданылады. Артықшылықтары Кесетін пластиналардың материалы YG8 қатты қорытпасы болып табылады, ол қайрауды ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді. Дискінің негізі жүктемелерге төзімді Болат 50 маркасынан жасалған. Карбидті дәнекерлеу жоғары сапалы мыс дәнекерлеуінің арқасында тістерге мықтап ұсталады. Диск тістерді кезектесіп қайрау арқылы тез және біркелкі кесіледі. Компенсациялық ойықтар дискіні қызып кетуден және деформациядан қорғайды, кесу сапасын жақсартуға көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.167 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 300 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 32 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996129372 |
- Бағасы: 4 722 ₸

