
Қорғаныш металдандырылған бұрыш қалыптастырушы таспа, 15 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 15 м Сибртех 88730 металдандырылған бұрышты қалыптастыратын қорғаныс таспасы кейіннен әрлеу үшін буындар мен бұрыштарды нығайту және тегістеу үшін қолданылады. Оның арқасында бұрыштар механикалық зақымданудан қорғалады: жарықтар, чиптер, ойықтар және жарықтар. Металл жолақтың арқасында ол металдан және пластмассадан жасалған бұрыштық профильді ауыстырады. ГКТ-ға арналған гипстік және полимерлік бітеуіштермен пайдалану үшін жарамды, бұл олардың шығынын азайтуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қағаз жолағы экологиялық таза материалдарға жатады және тозуға төзімді. Таспаның температуралық ауытқуларға төзімділігі оның беріктігін қамтамасыз етеді. 15 метрлік таспа ұзақ уақыт пайдалануға жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800059581 |
- Бағасы: 2 075 ₸

