
Фумлента, 12 мм х 10 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фумлента Сибртех 88890 өлшемі 12 мм х 10 м ажыратылатын қосылыстарды герметизациялау үшін сантехникалық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдаланылады. Суға арналған пластик, металл және металлопластикалық құбырларды монтаждау кезінде қолданылады.Артықшылықтарыпайдалану ыңғайлылығы — фумлента қорғаныш қақпағы бар пластик жеңге оралған.Төзімділік — тығыздағыш сілтілерге, қышқылдарға, химиялық заттарға, май мен бензинге төзімді, ыдырауға бейім емес.Ыстыққа төзімділік — фумлентті пайдаланудың температуралық диапазоны - 60-тан +200 градусқа дейін.Қарапайым пайдалану — таспаны монтаждау, бөлшектеу немесе ауыстыру бірнеше минут ішінде жүзеге асырылады және арнайы дағдыларды қажет етпейді.Қауіпсіздік — таспа атмосфераға улы заттарды шығармайды.Иілгіштік — фумлента уақыт өте қатпайды және жарылып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Тығыздығы | 0,4 г/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996135328 |
- Бағасы: 177 ₸

