
Сибртех синтетикалық таспасынан жасалған, қаптамасыз, А-арқанды ұстайтын әбзел УП I
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Синтетикалық таспадан жасалған А-ілмегі бар Sibrtech UP I 89501 белдіксіз ұстағыш белдік биіктікте жұмыс істегенде қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін қолданылады. Электр монтаждау, құрылыс, шатыр жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, өнеркәсіптік альпинистерге пайдалы болады.Артықшылықтарыөнім үлкен карабин мен екі берік металл D-сақинасының арқасында қызметкерді сенімді сақтандыруға кепілдік береді.Итарқа мен итарқа ауыр салмақты лавсаннан жасалған, бұл ұстағыш жүйенің тозуға және жыртылуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Қауіпсіздік белдігі кемінде 15 кН (1500 кгс) статикалық жүктемелерге төтеп бере алады.Жылдам тартылатын реттеу ілгегі белдікті қажетті өлшемге оңай реттеуге мүмкіндік береді.Жалпы ұзындығы шамамен 1,5 м байланыстырушы элементтермен бірге көптеген жұмыстарды биіктікте орындауға мүмкіндік береді.Қауіпсіздік белдігінің сенімділігі КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкестігімен расталады.Өндірушінің қауіпсіздік белдігіне арналған екі жылдық кепілдігі өнімнің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АГ78.В.00171-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00171-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.952 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1400 мм |
| Байлау материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Итарқа материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Белдіктің айналасы | 1500 мм |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058560 |
- Бағасы: 4 473 ₸

