
Бекіткіш бау УП I, тақтайшасыз, болат шынжырлы итарқа моделі Г Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат шынжырлы итарқасы бар Sibrtech UP I моделі G 89502 ұстайтын белдіксіз белдік биіктікте жұмыс істеуге арналған ЖҚҚ (жеке қорғаныс құралы) болып табылады. Ол құлаудың алдын ала отырып, қызметкердің жағдайын тіркейді. Кәсіби альпинизм, шатырды жабу, электрмен жабдықтау және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы. Әбзелде болат итарқа бар, сондықтан ол өртті сөндіруге байланысты құтқару жұмыстарына жарамды.Артықшылықтарыпайдаланушының қауіпсіз ұсталуы үлкен монтаждық карабинмен және ұстағыш белдік конструкциясындағы 2 металл D-сақинамен қамтамасыз етіледі.Аса төзімді лавсан бұйымның тозуға және жыртылуға төзімділігіне кепілдік береді.Әбзелдің әмбебап өлшемі бар, ол жылдам тартылатын реттегіш ілгегі бар, оны кез келген өлшемге сай реттеуге болады.ЖҚҚ кем дегенде 15 кН (1500 кгс) статикалық үзілу жүктемелеріне төтеп бере алады.КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкестігі шектеу жүйесінің сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АГ78.В.00171-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00171-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.66 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1400 мм |
| Байлау материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Итарқа материалы | болат 1PS |
| Белдіктің айналасы | 1500 мм |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058577 |
- Бағасы: 5 886 ₸

