
Иық белдіктері бар UP II ұстайтын белдік, синтетикалық Сибртех таспасынан жасалған А-итарқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Иық белдіктері және синтетикалық таспадан жасалған А-бауы бар Sibrtech UP II 89503 ұстағыш әбзелдері жұмысшының биіктікте қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Ол оның орнын бекітуге және құлаудың алдын алуға мүмкіндік береді. ЖҚҚ-ның бұл түрі (жеке қорғаныс құралы) қауіпті құрылыста, шатыр жабынында, электр қондырғыларында, кәсіби альпинизмде және т.б. кезінде қолданылады.АртықшылықтаРыүлкен монтаждық карабин, белдіктегі 2 металл D-сақина және артқы жағындағы 1 шебердің сенімді орналасуын және ұсталуын қамтамасыз етеді.Бұйымның тозуға және сынуға төзімділігіне аса төзімді материалдар есебінен қол жеткізіледі.Белдік кез келген өлшемге жылдам орнатылатын реттеу ілмектері арқылы оңай реттеледі.Беріктігі жоғары полиэфирлі таспадан жасалған итарқа қауіпсіздік жүйесіне кемінде 15 кН (1500 кгс) статикалық үзілу жүктемелеріне төтеп беруге мүмкіндік береді.Қауіпсіздік белдігінің ұзындығы шамамен 1,5 м, бұл көптеген жұмыстарды орындауға жарамды оңтайлы өлшем.Таспа мен белдіктің сипаттамалары КО ТР 019/2011 стандарттарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АГ78.В.00171-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00171-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1220 мм |
| Байлау материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Итарқа материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Белдіктің айналасы | 1500 мм |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058584 |
- Бағасы: 6 541 ₸

