
Иық және жамбас белдіктері бар UP II ұстайтын белдік, Ал -синтетикалық Сибртех таспасынан жасалған итарқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Иық, жамбас белдіктері және синтетикалық таспадан жасалған А-бауы бар UP IIZ Sibrtech 89504 ұстағыш белдігі көптеген биіктіктегі жұмыстарда қолдануға жарамды. Ол қызметкерді орналастыруға және ұстап тұруға мүмкіндік береді, бұл оның қауіпсіздігін айтарлықтай арттырады.Артықшылықтарықауіпсіз бекіту — белдіктің белдік белдігінде 2 берік D-сақинасы және артқы жағында біреуі, сондай-ақ үлкен бекіту карабині бар.Жыртылуға және тозуға төзімділік — белдік аса берік лавсаннан жасалған.Жылдам тартылатын реттегіш белдік ілгегі қажетті өлшемге оңай реттеледі.Кеудедегі көмекші таспа — белдік тез бекітіледі және шешіледі.Беріктік — әбзел кемінде 15 кН (1500 кгс) статикалық жүктемеге төтеп бере алады.Расталған сапа — өнімге өндірушіден 2 жылдық кепілдік беріледі.Қауіпсіздік — белдік КО ТР 019/2011 стандарттарына толығымен сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АГ78.В.00171-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АГ78.В.00171-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ілмектің ұзындығы | 1400 мм |
| Байлау материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Итарқа материалы | ЛТЛ 45 (лавсан) |
| Белдіктің айналасы | 1500 мм |
| Шектеу жүйелеріне статикалық жүктеме | Кемінде 15 кН (1500 кгс) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058591 |
- Бағасы: 7 819 ₸

