
Монтаждық көбікке арналған тапанша "Стандарт", Сибртех пластмасса корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмасса корпусы бар Сибртех "Стандарт" 88676 монтаждау көбігіне арналған пистолет жіктерді тығыздау, жарықтар мен бос жерлерді толтыру, есік пен терезе блоктарын тығыздау үшін қолданылады. Көбік тапаншасының салмағы небәрі 264 г, бұл ұзақ мерзімді жұмысқа ыңғайлы. Ратчетті реттеу бұрандасы монтаждау көбігін беруді пистолетпен біркелкі мөлшерлеуге мүмкіндік береді. Құрал құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстары үшін пайдалы.Артықшылықтарыадаптер мен корпус соққыға төзімді пластиктен жасалған, ал балға тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан мылтық бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады.Бөшке, қабылдау және шығару клапандары "тот баспайтын болаттан" жасалған, сондықтан коррозияға төзімді.Үлкейтілген көбік камерасы тапаншаның өнімділігін арттырады.Эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы.Пистолет өте қарапайым жасалған, сондықтан арнайы білімі жоқ пайдаланушы оны оңай басқара алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Корпус материалы | Полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Оқпан материалы | алюминий |
| Ерекшеліктері | игольчатый клапан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996135403 |
- Бағасы: 2 303 ₸

