
Монтаждық көбікке арналған пистолет, алюминий қорытпасынан жасалған корпус
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88677 монтаждау көбігіне арналған пистолет құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде қолданылады. Жіктерді тығыздауды, саңылауларды толтыруды, конструкцияларды тығыздауды жеңілдетеді. Пистолеттің алюминий қорытпасынан жасалған жеңіл корпусы бар және ұзақ уақыт жұмыс істеуге жарамды. Металл адаптер жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Пистолет тек кәсіби салада ғана емес, күнделікті өмірде де қолданылады, бұл үшін арнайы білім қажет емес.Артықшылықтарыұшақ өнімділіктің жоғарылауымен сипатталады, өйткені көбіктенудің жоғарылау жүйесі бар.Бөшке, қабылдау және шығару клапандары тот баспайтын болаттан жасалғандықтан коррозияға төзімді.Құралды тазалау қиын емес, өйткені бөшкенің жылтыратылған ішкі беті көбіктің жабысуынан қорғалған.Монтаждау көбігін шығару жылдамдығы мен көлемін ысырмалы реттегіш бұранда арқылы бақылау мүмкіндігі қарастырылған.Пистолетпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі оның эргономикалық тұтқасы қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Оқпан материалы | Нержавеющая сталь |
| Ерекшеліктері | игольчатый клапан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996135410 |
- Бағасы: 4 032 ₸

