
Герметиктерге арналған пистолетке ауыстырылатын саптамалар, 3 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88641 тапаншасына арналған ауыстырылатын саптамалар, 3 дана. қаптамада тығыздағышты дәл мөлшерлеуге және оның біркелкі жағылуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Өнімдер 886475 және 886485 жабық типті тапаншалармен үйлесімді. Конус тәрізді пішінінің арқасында олар композицияны қабырғалардың ванна немесе раковинамен түйіскен жерлеріне жағуға, бұрыштардағы және жету қиын жерлердегі жарықтар мен жарықтарды толтыруға ыңғайлы. Жөндеу және сантехникалық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыпланшалар химиялық және ылғалға төзімді полиэтиленнен жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді.Ойластырылған конструкцияның арқасында саптамалар пистолеттің корпусына мықтап бекітіледі, бұл тығыздағыштың ағып кетуін болдырмайды.Қондырмалардың ұштары қажетті диаметрге дейін оңай кесіледі, бұл жағылатын құрам мөлшерін реттеуге мүмкіндік береді.Қаптамада 3 саптама бар, оларды әртүрлі ені бар тігістерді тығыздау үшін пайдалануға болады немесе бос қалдыруға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| Қаптамадағы саны | 3 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Саптаманың диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Материал | қайталама полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996135397 |
- Бағасы: 448 ₸

