
Сибртех қараңғыланған минералды шынысы бар "Стандарт" газбен дәнекерлеуші көзілдірігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Стандарт" 89153 қараңғыланған минералды әйнегі бар газбен дәнекерлеуші көзілдірігі көзді жарық пен жылу сәулесінен, сондай-ақ ыстық металдың ұшқындары мен шашырауынан қорғайды. Жасыл жарық сүзгілерінің күңгірттену дәрежесі Г2, сондықтан көзілдірік орташа қуатты жабдықпен жұмыс істеуге жарамды. Дәнекерлеу жұмыстары кезінде қорғаныш көзілдіріктерді пайдаланған кезде оларды пайдалану талаптарын сақтау қажет.артықшылықтарыкөзілдіріктерде жануға төзімді минералды шыныдан жасалған линзалар орнатылған, бұл көру мүшелерін барынша қорғауды қамтамасыз етеді.Көзілдіріктердің желдеткіш саңылаулары бар, сондықтан олар тұманданбайды.Қысқыштар пайдалану, сақтау және тасымалдау кезінде құлап кетпейтін линзаларды мықтап ұстайды.Ыңғайлы реттелетін бас таспаның арқасында газбен дәнекерленген көзілдірік басыңызға тез және сенімді бекітіледі.Көзілдіріктің сипаттамалары КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, себебі. олар зиянсыз материалдардан жасалған, олар жеке төзімсіздік болмаған жағдайда аллергиялық реакцияларды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-RU.СП28.В.00414 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тест-С-Петербург" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.СП28.В.00414.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Желдету | непрямая |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | боросиликатное стекло (термически стойкое) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058515 |
- Бағасы: 1 378 ₸

