
Тікелей желдеткіші бар "Эргономикалық" жабық көзілдірік, Сибртех поликарбонаты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Поликарбонаттан жасалған жабық Сибртех "Эргономикалық" 89163 көзілдірігі, тікелей желдеткіші бар, көру мүшелерін жоңқалардан және басқа қатты ұшатын бөлшектерден, сондай-ақ шаңның тікелей түсуінен қорғайды. Көзілдірік обтюратордың ойластырылған пішінінің арқасында бетке тығыз орналасады. Олар өндірістік кәсіпорында, құрылыс алаңында пайдалы болады, жөндеу кезінде де, күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтарымақсатты корпус барлық жағынан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.Қорғаныш көзілдіріктер отқа төзімді материалдардан жасалған, бұл олардың сенімділігін арттырады.Линзалардың материалы соққыға төзімді поликарбонат болып табылады, сондықтан көзілдірік ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Корпуста көзілдіріктің тұмандануын болдырмайтын тікелей желдету үшін перфорация бар.Үлкейтілген линза кең көру бұрышын қамтамасыз етеді.Көзілдіріктерге оптикалық 1-сынып берілген, сондықтан олар заттарды бұрмаламайды және ұзақ уақыт киюге жарамды.Ұзындығы бойынша реттелетін ыңғайлы таспа көзілдіріктің басына сенімді орналасуын қамтамасыз етеді.Көзілдірік аллергия тудырмайтын материалдардан жасалған (жеке сезімталдықтың жоғарылау жағдайларын қоспағанда).Өнімнің сипаттамалары КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, бұл олардың жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.04117-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.04117-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Желдету | прямая |
| Салмақ | 0.101 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058522 |
- Бағасы: 337 ₸

