
Сибртех жанама желдеткіші бар "Панорама" қорғаныш көзілдірігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жанама желдеткіші бар Сибртех "Панорама" 89168 қорғаныш көзілдірігі көру мүшелерін шаңнан, металл немесе ағаш жоңқаларынан, құрылыс ерітінділерінің шашырауынан қорғайды. Жанама желдету жүйесін құрайтын клапандардың арқасында олар тұманданбайды. Тығыздағыштың анатомиялық пішіні бар, сондықтан көзілдірік бетке тығыз орналасады. Оларды слесарь және ағаш шеберханасында, сондай-ақ гаражда немесе саяжайда пайдалану ұсынылады.Артықшылықтарыжанғыш, бір бөліктен тұратын корпус көзді барлық жағынан қорғайды.Үлкейтілген линза жұмыс кезінде кең көріністі қамтамасыз етеді.Линза соққыға төзімді поликарбонаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді.Көзілдіріктердің оптикалық класы 1-ге тең, сондықтан олар заттарды бұрмаламайды және ұзақ мерзімді жұмыстарға жарамды.Ақылды дизайнының арқасында қорғаныс көзілдірігін түзететін көзілдірікпен бірге киюге болады.Ұзындығы бойынша реттелетін ыңғайлы бас таспа көзілдіріктің ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.Көзілдірік жасалатын материалдар аллергиялық реакцияларды тудырмайды, бұл КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.04117-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АД71.В.04117-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Желдету | непрямая |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058539 |
- Бағасы: 709 ₸

