
Екі жақты жабысқақ таспа, 50 мм х 5 м, Сибртех мата негізіндегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мата негізіндегі Sibrtech 88711 екі жақты жабысқақ таспа, 50 мм x 5 м, күнделікті өмірде жөндеу, әрлеу және қолөнер бұйымдарын жасау үшін пайдалы. Оның көмегімен линолеумды, жеңіл панельдерді, кілемді мықтап бекітуге, сәндік элементтерді тегіс емес және кедір-бұдыр беттерге орнатуға болады. Бұл ретте бекіткіштерді, қосымша құралдарды және желімді пайдалану талап етілмейді, бұл жұмыс материалдарының зақымдануын, жылжуын және майысуын болдырмайды. Артықшылықтары Таспаның беріктігі мен сенімділігіне ультракүлгін сәулелерге, жоғары және төмен температураларға, сондай-ақ еріткіштерге төзімді жоғары сапалы мата негізі мен желім арқылы қол жеткізіледі. Таспа суға төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан оны ванна бөлмесінде немесе ас үйде қолдануға болады. Таспа материалдың жоғары икемділігі мен жұмсақтығының арқасында кедір-бұдыр және кедір-бұдырлы беттерде элементтердің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді Бұйым жоғары жабысқақтыққа ие және линолеум мен кілем төсемдерін жақсы ұстайды, олардың жылжуын және майысуын болдырмайды, сонымен қатар еден жабындарының астынан ылғалдың ағып кетуінен қорғауды қамтамасыз етеді. Бір жағындағы балауыз қағаз таспаның бір-біріне жабысып қалуына жол бермейді, бұл оны орамнан оңай ажыратуға мүмкіндік береді. Егер таспа 24 сағат ішінде шешілсе, ол бетінде қалдық қалдырмайды. Картон-қағаз төлкенің арқасында кәдеге жарату кезінде экологияға зиян келтірілмейді. Таспаның ені 50 мм, сондықтан ол үлкен аумақтарды желімдеу үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.089 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Сары |
| Штрих-код | 4606800059482 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

