
"Эксперт" жабысқақ лентасы, 45 мкм, 48 мм х 60 м, түсі мөлдір Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жабысқақ таспа "Сарапшы" Сибртех 88722 қалыңдығы 45 мкм, орамасының ұзындығы 60 м және ені 48 мм, мөлдір түсті, күнделікті өмірде, шеберханада, құрылыс алаңында кейіннен тасымалдауға арналған қораптарды орау үшін пайдалы. Жоғары желімдеу сипаттамалары таспаның материалдармен, соның ішінде кедір-бұдыр картонмен берік және сенімді адгезиясын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Таспаның қалыңдығы 45 мкм оған жоғары механикалық беріктік береді,. Мөлдір, түссіз таспа қаптамада көрінбейді, бұл оны мазмұны туралы ақпараттың көрінуін сақтау қажет тауарларды безендіру немесе орау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Кәдеге жарату кезінде таспа оралған картон-қағаз төлке экологияға зиянын тигізбейді. Таспаның ені үлкен беттерді желімдеу үшін 48 мм құрайды. Орамдағы таспаның үлкен қоры (60 м) ұзақ мерзімді пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.147 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800059550 |
- Бағасы: 386 ₸

