
"Эксперт" жабысқақ лентасы, 45 мкм, 36 мм х 60 м, қоңыр Сибртех түсі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жабысқақ таспа "Сарапшы" Сибртех 88723 қалыңдығы 45 мкм, орамасының ұзындығы 60 м және ені 36 мм, қоңыр түсті, күнделікті өмірде, шеберханада, құрылыс алаңында қораптарды кейіннен тасымалдау үшін орау үшін пайдалы. Жоғары желімдеу сипаттамалары таспаның материалдармен, соның ішінде кедір-бұдыр картонмен берік және сенімді адгезиясын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Таспаның қалыңдығы 45 мкм оған жоғары механикалық беріктік береді,. Кәдеге жарату кезінде таспа оралған картон-қағаз төлке экологияға зиянын тигізбейді. Таспаның ені шағын беттерді желімдеу үшін 36 мм құрайды. Орамдағы таспаның үлкен қоры (60 м) ұзақ мерзімді пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.118 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800059567 |
- Бағасы: 320 ₸

