
Көгалдарға арналған қайшы, 310 мм, резеңкеленген металл тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 310 мм Palisad 60573 металл резеңкеленген тұтқалары бар көгалдарға арналған қайшылар жиектер, жолдар, қоршаулар, бұталардың жанындағы шөптерді кесуге арналған. Кескіш бөлшектер шыңдалған және өткір қайралған, сондықтан құрал толығымен пайдалануға дайын. Тефлон жабыны пышақтарды коррозиядан қорғайды және шөп шырындарының, кір мен шаңның жабысып қалуына жол бермейді. Өздігінен ашылатын механизм қатты шөптерді кесу кезінде пышақтардың жабысып қалуына жол бермейді. Қайшы саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Сенімділік — құрал берік орташа көміртекті болаттан жасалған, ал кесу жиектерінің қаттылығы 43-46 HRC, бұл олардың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Қауіпсіздік — металл бекіткіш пышақтарды жұмыс істемейтін күйде мықтап ұстайды. Коррозиядан қорғау — тұтқалар ұнтақ эмальмен қапталған. Жұмыс кезіндегі жайлылық — тұтқаларда сырғымайтын ПВХ төсемдері бар. Реттеу мүмкіндігі — кесу сапасы төмендеген жағдайда пышақтардың жабылу тығыздығын бұранда арқылы реттеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 310 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 120 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 310 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ТВЧ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996143422 |
- Бағасы: 3 225 ₸

